Ders 2 - FBS Trader arayüzü

FBS Trader, kolayca işlem yapmak ve kâr etmek için güçlü bir hepsi bir arada işlem platformudur. Bakalım, uygulama ne tür özelliklere sahip.

FBS Trader, kolayca işlem yapmak ve kâr etmek için güçlü bir hepsi bir arada işlem platformudur. Bakalım, uygulama ne tür özelliklere sahip.

Kayıt olduktan sonra ana ekranda işlem yapabileceğiniz favori enstrümanları ve ekranın altında mevcut kârınızı görebilirsiniz.

En sevdiğiniz enstrümanlarla emirleri birkaç tıklamayla açabilirsiniz. Favorilerinizi değiştirmek için, tüm enstrümanlar listesine gidin*.

Hisse senetleri, metaller vb. de dahil olmak üzere uygulamada mevcut tüm enstrümanların listesini göreceksiniz. Favorilerinize eklemek için içi boş yıldız işaretine dokunun. Enstrümanı favorilerinizden kaldırmak için içi dolu yıldız işaretine dokunun.

FBS Trader'da keşfedilecek birkaç bölüm daha var. Emirler simgesine dokunarak tüm emirlerinizin listesini açabilirsiniz - aktif ve kapalı olanlar.

Finans simgesine dokunarak mali durumunuzla ilgili ekranı açabilirsiniz. Burada hesabınızda ne kadar paranız olduğunu görebilirsiniz, para yatırabilir veya kârınızı çekebilir ve işlemlerinizin geçmişini görebilirsiniz. Para Yatırma veya Para Çekme düğmesine dokunursanız, işlemi gerçekleştirmek için mevcut seçeneklerin listesini görürsünüz. İşlemlerle gelirinizi artırmak için fonlarınızı akıllıca yönetin!

Uygulama ile ilgili bir sorununuz varsa Sohbet simgesine dokunun. Destek ekibimiz sorularınızı hızlı bir şekilde cevaplayacaktır.

Hangi hesabı kullandığınızı görmek için Diğer simgesine dokunun - Gerçek veya Demo hesap. Pratik yapmak için her zaman Demo hesabına geçebilir veya gerçek piyasada işlem yapmak için Gerçek hesaba geri dönebilirsiniz. Değiştir düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Hesap Ayarları'na dokunun ve hesapla ilgili tüm ana bilgileri ve kârınızı tek bir ekranda görün. Kaldıraçınızı, işlem geçmişinizi ve bakiyenizi öğrenin.

Kimlik bilgilerinizi ve adresinizi görmek, bir PIN ve biyometri ayarlamak, oturum açma geçmişinizi ve gerekirse oturumunuzu kapatmak için Profil bağlantısına dokunun.

Tebrikler! Artık FBS Trader uygulamasının arayüzünü biliyorsunuz ve gerçek işlemlere geçebilirsiniz.

Forex FBS Trader ile çok kolay!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera