Ders 4 - Quick Start bonus nedir ve nasıl elde edersiniz

FBS Trader - hepsi bir arada işlem platformunu tanımak için - 100$ Quick Start bonusunu deneyebilirsiniz. Ne olduğuna bir bakalım.

FBS Trader – hepsi bir arada işlem platformunu tanımak için – 100$ Quick Start bonusunu deneyebilirsiniz. Ne olduğuna bir bakalım.

Quick Start, mobil işlemleri denemenizi sağlayan bir başlangıç bonus programıdır. FBS Trader'ın fırsatlarını keşfetmek için ücretsiz 100$ bonusu alırsınız. Bu sizin yeni bir şeyler öğrenme şansınız!

Bonus nasıl alınır? Öncelikle, FBS Trader'ı kurduğunuzdan emin olun. Eğer kurulu değilse, mobil işlem platformunu her zaman App Store veya Play Market'ten indirebilirsiniz.

İkinci olarak, kayıt olmanız ve Quick Start Bonus hesabı açmanız gerekir. Ücretsiz 100$ bonus hesabınızda mevcut olacak.

Apple, Facebook veya Google hesabınızı kullanarak ya da e-posta yoluyla kayıt olabilirsiniz. Süreç çok basittir. E-posta ile Kaydol düğmesine tıklayın ve kayıt bilgilerini doldurun. Bitirdiğinizde, Kaydı Tamamla'ya basın. Menüyü açmak için Hesabı Seç'i göreceksiniz. Quick Start Bonus hesabını seçin ve Hesap oluştur'a basın. Artık her şey hazır!

Eğer FBS Trader'da zaten bir hesabınız varsa, bilgilerinizi yazın ve Oturum Aç düğmesine basın. Ardından, ana menüdeki ‘Promosyonlar’ sayfasına gidin. Quick Start Bonus düğmesine dokunun. Hepsi bu kadar!

Quick Start, yedi basit adımdan oluşur. Bir oyundaki seviyeler gibidir. Her adım işlem yapmanın farklı yönlerini keşfetmeyi amaçlamaktadır.

Quick Start Bonus menüsünde aktiviteleriniz gösterilir. İlerlemek için, sadece adımları tamamlamanız ve görevleri yapmanız yeterlidir. Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için, adıma tıklayın ve açılır menüdeki bilgileri okuyun. Ücretsiz 100$ ile bonus hesabı açtığınızda, ilk adımı tamamlamış olursunuz.

2. adımı başlatmak için Temel bilgileri öğrenin seçeneğine basın. Artık FBS Trader arayüzüyle tanışma zamanı. İşlem yapabileceğiniz enstrümanların yer aldığı ana menüyü göreceksiniz. Enstrümana dokunun – ve detaylı bilgileri içeren özelleştirilebilir fiyat grafiğini elde edin. Parametreleri inceleyin ve bunların ne anlama geldiğini daha iyi anlamak için açılır ipuçlarını okuyun. Harika iş! 3. adım sizi bekliyor.

3. adımda ilk emrinizi açarsınız. Forex temellerini ve Satın Al veya Sat emrini açmak için doğru kararları nasıl vereceğinizi öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz. Devam etmek için, eğer daha önce yapmadıysanız e-postanızı doğrulamanız gerekir. Kayıt olduğunuz e-postanızı yazın ve Gönder'e dokunun. Posta kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın; mektubu almak genellikle birkaç dakika sürebilir. E-postayı aldığınızda sadece bağlantıyı takip edin. Tebrikler, artık emir açmaya hazırsınız!

3. adım menüsünde, Emir aç'a basın. Beğendiğiniz herhangi bir enstrümanı seçin ve ne yapmak istediğinize karar verin: alış veya satış; ve doğru düğmeye basın. İlk emriniz için sizi tebrik ederiz! Emrinizi yönetmek için Emirler sayfasına gidin. Emrinizi kapatmak için 24 saatiniz var, ya da süre sonunda otomatik olarak kapatılacaktır. Kapatma şekliniz sonraki adımlar için hiçbir fark yaratmaz.

Şimdi, 4. adımda risklerin nasıl yönetileceğini öğrenme zamanı. İşlemleri kontrol etmek her yatırımcı için çok önemlidir ve artık gerekli tüm araçlara sahipsiniz. Riskleri nasıl yöneteceğinize dair rehberi bir başka videoda bulacaksınız. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz kaldıraç seçeneğiyle başlayın. Bundan sonra, yeni bir satış veya alış emri açın ve zararı durdur ile kârı al emirlerini yerleştirin. Unutmayın: risklerin kontrolü, işlemlerin kontrolüdür!

Risk yönetimi ile işiniz bittiğinde, finansal durumunuzu kontrol altına alırsınız. 5. adıma başlamak için, bir emir daha açın – artık bu işte iyi olmalısınız. Ardından, ekranın altında bakiyenizin nasıl değiştiğini gösteren işlem menüsünü kontrol edin. FBS Trader'da finansmanınızı yönetmek çok kolaydır.

6. adım size istediğiniz şekilde işlem yapma özgürlüğü verir. İstediğiniz kadar emir açmak ve kâr etmek için 72 işlem saatiniz var. İhtiyacınız olan her şeyi önceki adımlarda öğrendiniz. Neler başarabileceğinizi gösterin! Emirleri 72 işlem saati içinde kapatmanız gerektiğini unutmayın; Aksi takdirde emirler otomatik olarak kapatılırlar. Eğer hala kapatmadıysanız 3., 4. ve 5. adımlarda açtığınız emirler içinde aynısı geçerlidir.

Neredeyse bitirdiniz! Son adım çok basit: Sadece gerçek hesabınıza geçmeniz yeterli. Tebrikler! Quick Start bonusun tüm adımlarını tamamladınız! 

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera